Sıvı metal ile özgürce tasarlayın

VeroMetal®, her türlü yüzeyde ve tasarımda gerçek bir metal kaplama gerçekleştiren soğuk sıvı metaldir. VeroMetal®, gerçek metal kullanarak tasarım yapmak için muazzam bir özgürlük ve yeni olanaklar sunar. Örneğin, bronz, bakır, pirinç, demir / pas, çinko, kalay veya paslanmaz çelik.

 

VeroMetal®, tüm iç ve dış mekanlar için uygun olup, püskürtme veya rulo yöntemi veya spatula kullanılarak uygulanabilir. Uygulamadan sonra yüzey, orijinal masif metalde olduğu gibi zımparalanabilir, cilalanabilir, eskitilebilir.

Tasarım esnekliği

Gerçek metalden yapılan bu son kat kaplama, mimarlara, iç mimarlara, stilistlere ve sanatçılara öncü tasarımlar üretmek için ihtiyaç duydukları tüm esnekliği sağlar. Tasarım, bronz, bakır, çinko, demir veya mevcut olan diğer birçok metalin tüm özelliklerini ve karakterini gösterir. Cephe kaplama, kapı ve pencere kasaları, iç donanımlar, süper yatlar ve sanat eserleri üzerinde seçkin kaplamalar.

 

VeroMetal®, farklı kalınlıklarda herhangi bir yüzeye uygulanabilir. Sağlam ve otantik, ayna kaplamasıyla cilalanmış veya çarpıcı bir doku ile – VeroMetal® ile mümkün.
VeroMetal®, metalde eşsiz ilham veren çok farklı dokular ve tasarımlar oluşturmanıza izin verir.

Kanıtlanmış kalite

Tasarım özgürlüğü, önde gelen mimarların ve tasarımcıların VeroMetal®’i kullanmasının tek nedeni değildir; uzun yıllara dayanan tecrübe ve kanıtlanmış kalite daha da inandırıcı argümanlardır.

 

Yüksek profilli ve özel projelerimiz yeteneklerimizin en iyi kanıtıdır: bu projelerin bir kısmı “Galeri” altında vurgulanmıştır. Örneğin, VeroMetal®, Louvre Abu Dabi’de ve çeşitli sanat eserleri için lüks perakende zincirlerinde göz alıcı bir cephe kaplaması olarak kullanılmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Çevre dostu ve sürdürülebilir

Aynı tasarım için %90 daha az metal kullanılır. Katı metal parçalarını daha çevre dostu bir çözümle değiştirin. Örneğin, hafif bir alt tabaka malzemesi seçin ve 120-150 mikron bir VeroMetal® metal kaplama ile kaplayın. Proje, gerçek metalin özelliklerine ve görünümüne sahip olacaktır, ancak önemli ölçüde daha az metal kaynağı tüketilmiş olacaktır. Ayrıca, yapı daha az ağırlık taşıdığı için enerji tasarrufu sağlar.

Alt katman

Yüzeyin standart ön işleminden sonra, VeroMetal® hemen hemen her malzemeye uygulanabilir.

 

Örneğin: ahşap, metal, plastik, MDF, beton ve sıva. Cam, fiberglas, porselen, çömlek, pişmiş toprak, kalker malzeme, karton ve kağıt da kullanılabilir. Esnek bir alt tabaka bile kaplanabilir! VeroMetal®, düşük büzülme özelliğine sahip olan bir kaplamadır ve alt tabakanın özelliklerini hiçbir şekilde değiştirmez.

Eğitim ve sertifika

Nihai hedefimiz, VeroMetal®’in kullanıldığı tüm projeler için harika bir sonuç elde etmektir. Bunu başarmak için, dikkatlice incelenen yetkili uygulamacılar ağıyla işbirliği yapıyoruz. VeroMetal® uygulamacıları iyi eğitimlidir ve kapsamlı deneyime sahiptir.

 

Yetkili VeroMetal® uygulamacıları, eğitim merkezimizde iki günlük yoğun bir kurs tamamlarlar. Eğitim kursu, kaplamanın karıştırılması, uygulanması ve bitirilmesi odaklıdır. Katılımcılara, VeroMetal®’i çeşitli alanlarda uygulama ve VeroMetal®’in benzersiz özellikleri hakkında ayrıntılı talimatlar verilir. Kursu başarıyla tamamlayanlar yetkili VeroMetal® uygulama uzmanları olarak sertifikalarını alırlar.

Bizimle iletişime geçin

VeroMetal’in kullanılabileceği sorular için Turkey@verometal.com adresine e-posta gönderin. veya +31 45 5313 080 numaralı telefonu arayın